Door: Bert Oldenburger - Foto's: Ronald Oldenburger- 1 augustus 2018 15:34

Programma districtsbeker bekend

De poule indeling van de districtsbeker voor onze teams is bekend. Hieronder de poule-indeling.

 

WKE ’16 1 Zondag                                                         

De Treffer ’16                                                                  

Gieten                                                                               

KSC                                                                                      

 

WKE ’16 2

Gieten 2

SVBO 2

Valthermond 2

 

WKE ’16 3                                                                         

Valthermond 4                                                               

Valther Boys 3                                                                 

HOC 5                                                                                 

 

WKE ’16 4

EHS ‘85 2

SVBO 3

Weerdinge 3

 

WKE ’16  Zaterdag

FC Klazienaveen 5

DZOH 5

Sc Erica 3

 

WKE ’16  JO19-1                                                             

Borger JO19-2                                                              

De Treffer ’16 JO19-1                                                   

Valthermond JO19-1                                                    

 

WKE ’16  JO13-1

VIOS (o) JO13-1

HOC JO13-2

EHS’85 JO13-1

 

WKE ’16  JO10-1

HOC JO10-1

SVBO JO10-2

DZOH JO10-5

2 september 2018

18:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand

2 september 2018

14:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand

2 september 2018

10:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand

2 september 2018

10:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand

1 september 2018

14:30
Bekijk: programma, uitslagen en stand

1 september 2018

14:30
Bekijk: programma, uitslagen en stand

1 september 2018

13:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand

1 september 2018

09:30
Bekijk: programma, uitslagen en stand

1 september 2018

09:00
Bekijk: programma, uitslagen en stand